Andrzejkowo – Mikołajkowe Tańce!

Już tradycją się stało iż podczas dyskoteki Andrzejkowej oprócz wróżb i zabaw możemy podziwiać naszych wspaniałych tancerzy. Taniec jest doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, oraz sposobem na utrzymanie wysokiej formy fizycznej i smukłej sylwetki (co zresztą widać na załączonych obrazkach). Głównym pomysłodawcą oraz koordynatorem wszelkich tanecznych działań jest już od kilku lat pani Marzena Kuzdak.

Nasi uczniowie sami wybierają sobie układ i ćwiczą (niejednokrotnie w tajemniczych okolicznościach) aby potem dać popis swoich umiejętności. W miniony czwartek podczas dyskoteki mogliśmy podziwiać 4 układy taneczne:

Jako pierwsze w duecie w żywiołowym tańcu zaprezentowały się Agnieszka i Kasia – oczywiście wielkie brawa!

W kolejnym układzie mogliśmy podziwiać dziewczęta z klasy IIa – świetne stroje – tanecznie i żywiołowo – oczywiście również ogromne brawa !

Klasa IIb – i świetny układ – czarno – białe stroje świetnie dobrane – czerwony makijaż dopełniał całości i dwóch chłopaków stworzyło super występ.

I na koniec – prawie wszystkie dziewczęta z klas III w żywiołowym układzie złożonym z kilkunastu różnych rytmów – świetny występ i duuuuuże brawa!

Wszystkie występy podobały się publiczności – już na pewno kilka nowych grup powstanie, także z niecierpliwością czekamy na dyskotekę choinkową podczas której będziemy znowu mogli podziwiać naszych tancerzy!!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s